تبلیغات
نوشته های یك معلم فیزیك - بازدید رئیس!
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت 1392 | 07:10 ق.ظ | نویسنده : یاكاموز

توی كلاس سوم نشستم دارم مثال از سوالات نهایی میگم دانش آموزا حل كنند. در باز میشه معاون محترم میان تو و میگن كه قرار هست رئیس اداره بیان برای بازدید از كلاس، فقط گفتم كه اطلاع داشته باشید!

وقتی این رو میشنوند دانش آموزا گل از گلشون شكفته میشه! یكی از اون وسطا میگه كاش الان بیاد و چند تا سوال حل كنه برامون(آخه رئیس محترم اداره از دبیرای منطقه هستند از اونایی كه بچه ها فكر میكنند خداست! و برای كلاسای خصوصیش دست و پا میشكنند.)من هم كه چند روزی هست از دست همین دانش آموزا به خاطر خیلی چیزا ناراحتم، با ناراحتی و حاضر جوابی جوابشون رو میدم و به درس ادامه میدم و مثال حل میكنم!

یه ربع مونده به زنگ چون دیدم كه دیگه زنگ آخره و همه دیگه خسته شدند و چون فكر كردم كه دیگه اومون رئیس منتفی شده درس رو تموم كردم و همه كتاب دفترا رو جمع كردند و مشغول صحبت با هم شدند و چند تا از بچه ها هم سرمیز من داشتند رفع اشكال میكردند كه دیدم بدون در زدن مدیر دم در پیدا شدند و بعد جنا ب آقای ریاست محترم اداره!!!!

بعد از تبریك روز زن و روز معلم پیشاپیش و در حالی كه اسم من رو هم نمیدونست گفت كه اگر خانم معلم اجازه بدن میخوام با دانش آموزا خصوصی حرف بزنم.

من رو بگید اینجوری

كلاس منه! تازه روز معلم در راهه! بچه ها به اندازه كافی نسبت به دبیرای خانم بی اعتماد هستند!و اونوقت ایشون میخوان خصوصی با دانش آموزا حرف بزنند و من رو از كلاس بیرون میكنند!!!!!

عجب احترامی قائل میشن به مقام معلم و مخصوصا در حضور دانش آموزا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از اون روز تا حالا عصبانیتم خالی نمیشه!!!

آخه مرد حسابی اگر میخواهی با دانش آموزا خصوصی حرف بزنی چرا میایی معلم رو از كلاسش بیرون میكنی؟؟؟؟

یه جلسه خصوصی بذار باهشون حرف بزن دیگه!!!

این هم از رئیس تازه كه جوونه، تحصیل كردس و بهش امید داشتیم!